MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 4391639
nr 439 1639
Chiffonjé
1890-tal, mahogny, längd: 95, djup: 52, höjd: 133 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 november 2006